Piątek 26 kwietnia 2024

Piękny koncert dla seniorów

Pół tysiąca osób podziwiało w sali widowiskowej Gigantów Mocy koncert Teresy Werner, zorganizowany przez Starostę Bełchatowskiego i Prezydenta Bełchatowa. Przed występem artystki starosta Dorota Pędziwiatr i wicestarosta Jacek Bakalarczyk złożyli mieszkańcom miasta i powiatu życzenia z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora.
główne
Po raz pierwszy w historii samorządu powiatu bełchatowskiego miało miejsce takie wydarzenie. Koncert z okazji Dnia Seniora był dla wszystkich chętnych, którzy odebrali bezpłatną wejściówkę na koncert Teresy Werner. Przed rozpoczęciem występu Dorota Pędziwiatr, Starosta Bełchatowski, podziękowała seniorom za przyjęcie zaproszenia na koncert, ale przede wszystkim za ich mądrość i doświadczenie, na które zawsze można liczyć. Pani starosta i wicestarosta wspólnie złożyli publiczności serdeczne życzenia z okazji święta. Półtorej godziny z Teresą Werner i jej szlagierami dostarczyło publiczności wiele radości. Artystka zachęcała do wspólnego śpiewania jej największych przebojów, m.in. "Dałabym ci, dała" czy "Miłość jest piękna". Zaprezentowała także najnowszy utwór folkowy "Wydawajcie się dziewczęta", który kilka dni temu miał premierę na kanale You Tube. Były też prezenty dla publiczności w postaci płyt i kalendarzy. Seniorzy wracali do domów uradowani i w dobrych nastrojach, nucąc piosenki pani Teresy. Koncert sfinansowały samorządy powiatu bełchatowskiego i miasta Bełchatowa.

Agnieszka Zawodzińska
Zespół ds Promocji