Wtorek 19 marca 2024

Basen otwarty

Z rozpoczęciem wakacji Powiatowe Centrum Sportu zaprasza na basen. Mieszkańcy powiatu bełchatowskiego już mogą korzystać z tej formy sportu i rekreacji. Jednak zanim wybierzecie się Państwo na basen, musicie zapoznać się z zasadami obowiązującym obecnie na pływalni, jak i na innych obiektach i zajęciach PCS.
83073386_2455432668055353_3251588245082865664_o
Wakacje trwają, jednak nie wolno nam zapomnieć, że trwa także pandemia, więc Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo swoich klientów. Stosowane są wszelkie zasady zgodne z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego. Korzystanie z basenu jest bezpieczne, jednak ważne jest stosowanie się do zasad, a te mówią między innymi o tym, że:
- wejście na basen odbywa się wg harmonogramu co 45 min
- dopuszczalna ilość osób - 20 ( 4 osoby na tor)
- wszystkie szafki w szatni są zamknięte, klient otrzymuje kluczyk do szafki, wychodząc z szatni, zostawia kluczyk w otwartych drzwiach szafki
- szafki i kluczyki są dezynfekowane przez obsługę i zamykane, następna grupa otrzymuje kluczyki do kolejnego boksu,
- dopuszczalna ilość osób pod prysznicami- 6

Więcej informacji znajdziecie Pańśwto tutaj: https://www.pcs-belchatow.pl/aktualnosci/item/841-zasady-korzystania-z-obiektow-pcs

M.Rogut-Chrząszcz
Zespół ds.Promocji