Sobota 27 kwietnia 2024

Bełchatowianie na Mistrzostwach Europy w Taekwon-Do

W Sofii rozpoczęły się Mistrzostwa Europy w Taekwon-Do Juniorów i Seniorów. Do bułgarskiej stolicy przyjechało prawie 1000 zawodników z całej Europy, aby walczyć o medale „starego kontynentu”. Wśród startujących są również reprezentanci z Bełchatowskiej Akademii Taekwon-Do.

1
Kamil Potoczny (kategoria junior) i Marta Mysur (kategoria senior) z Bełchatowskiej Akademii Taekwon-Do startują w Mistrzostwach Eoropy w Sofii. Wyjazdowi zawodników do Bułgarii patronuje Waldemar Wyczachowski, starosta bełcvhatowski.

Kamil będzie brał udział w konkurencji indywidualnych walk sportowych -75 kg, technik specjalnych oraz w konkurencjach drużynowych, natomiast Marta będzie walczyć o medale w indywidualnych układach mistrzowskich IV DAN, technikach specjalnych i konkurencjach drużynowych. Trzymamy kciuki za zawodników z Bełchatowa i całą reprezentację Polski.