Piątek 26 kwietnia 2024

Bełchatowski Orszak Trzech Króli online

Panu dzięki oddawajmy - pod takim hasłem organizowany był Orszak Trzech Króli 2021. Niestety, sytuacja pandemiczna dla organizatorów nie była łaskawa i w tym roku zabrakło barwnego pochodu, ulicznych jasełek, spotkania ze Świętą Rodziną i wspólnego kolędowania. Jednak pomysłodawcy przy wsparciu partnerów i sponsorów zadbali o to, by równie barwnie i z tą samą energią, która od kilku lat uzewnętrznia się na ulicach, przenieść wspólne świętowanie do internetu. Mini Orszak, Eucharystię, a także koncert kolęd w wykonaniu zespołu „Z Potrzeby Serc” można było oglądać za pomocą platformy streamingowej.
Msza św. oraz koncert odbył się w kościele pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła na oś. Dolnośląskim. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Starosta bełchatowski - Dorota Pędziwiatr.

główne

Zespół ds. Promocji