Piątek 26 kwietnia 2024

Charytatywny turniej o Puchar Starosty

Zakończył się dwudniowy, charytatywno-świąteczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Bełchatowskiego "Wszystkie Dzieci Nasze Są", którego organizatorem po raz kolejny jest Rada Powiatowa Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych w Bełchatowie. W turnieju wzięło udział 22 drużyny Bełchatowskich zakładów pracy, związków zawodowych, organizacji społecznych, oraz drużyn osiedlowych. 220 zawodników w sportowej rywalizacji walczyło o Puchar Starosty Bełchatowskiego Doroty Pędziwiatr.
główne
W wyniku zakończonych rozgrywek tabela przestawia się następująco:
I miejsce PTS BETRANS
II miejsce SMALL DESK
III miejsce JUPITER BEŁCHATÓW
IV miejsce ELEKTROWNIA BEŁCHATÓW
V miejsce MZZ " ODKRYWKA " KWB BEŁCHATÓW

Dziękujemy organizatorom, sędziom, zawodnikom, oraz sztabowi ratownictwa medycznego, a także sponsorom i darczyńcom, dzięki którym turniej po raz kolejny mógł się odbyć. Zlicytowano koszulki Legii Warszawa, GKS Bełchatów, Skry Bełchatów, a także pamiątki i gadżety klubowe naszych klubów sportowych. Turniej wpisał się już na stałe w świąteczny harmonogram Bełchatowa, a przeznaczone z niego środki, przekazane zostaną na rzecz chorych i potrzebujących dzieci z terenu Powiatu Bełchatowskiego.

Zespół ds.Promocji