Komunikat
  • W związku z problemami technicznymi dostawcy usług telefonicznych dla starostwa uruchomione zostały nowe numery tel. do urzędu: 508252849,  603636766. Za utrudnienia przepraszamy. . ∗
Poniedziałek 24 września 2018

Chłopcy z Chorzowa wygrali w Bełchatowie

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 5 =
Drużyny piłkarskie dwunastolatków, reprezentujące takie miasta jak Konin, Radom, Katowice, Chorzów, Zabrze, Koluszki czy Radomsko, przyjechały do Bełchatowa na turniej „Bełchatów Cup 2018”. Impreza odbywa się od 5 lat. Jej gospodarzami są tradycyjnie zespoły GKS I i GKS II, które zajęły w tegorocznym turnieju 4. i 5. miejsce. Złote medale pojechały do Chorzowa. Tegorocznym rozgrywkom patronował Waldemar Wyczachowski, starosta bełchatowski, fundując puchary.
zdjęcie
W turnieju halowej piłki nożnej „Bełchatów CUP 2018” wzięło udział 12 drużyn chłopców z rocznika 2006. Zespoły rywalizowały w pierwszej fazie w dwóch grupach systemem każdy każdy.


Wyniki meczów grupowych.
Grupa A
GKS I Bełchatów – Oranje Sport Konin II 5-2
Stadion Śląski Chorzów – Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-2
Górnik Zabrze – AS Radomiak Radom 5-0
GKS I Bełchatów - Stadion Śląski Chorzów 2-5
Pogoń Nowe Skalmierzyce - AS Radomiak Radom 4-0
Oranje Sport Konin II - Górnik Zabrze 1-4
GKS I Bełchatów - Pogoń Nowe Skalmierzyce 6-1
Oranje Sport Konin II - AS Radomiak Radom 6-0
Stadion Śląski Chorzów - Górnik Zabrze 3-0
GKS I Bełchatów - AS Radomiak Radom 4-0
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Górnik Zabrze 2-2
Oranje Sport Konin II - Stadion Śląski Chorzów 0-4
GKS I Bełchatów - Górnik Zabrze 1-0
Oranje Sport Konin II - Pogoń Nowe Skalmierzyce 4-3
Stadion Śląski Chorzów - AS Radomiak Radom 7-0
Tabela grupy A pkt.
1. Stadion Śląski Chorzów 12
2. GKS I Bełchatów 12
3. Górnik Zabrze 7
4. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7
5. Oranje Sport Konin II 6
6. AS Radomiak Radom 0

Grupa B
KKS Koluszki – GKS II Bełchatów 2-2
Oranje Sport Konin I – RKS Lechia Tomaszów Maz. 1-4
GKS Katowice – MUKS Szóstka Radomsko 0-2
KKS Koluszki - Oranje Sport Konin I 0-4
RKS Lechia Tomaszów Maz - MUKS Szóstka Radomsko 3-1
GKS II Bełchatów - GKS Katowice 2-1
KKS Koluszki - RKS Lechia Tomaszów Maz. 2-6
GKS II Bełchatów - MUKS Szóstka Radomsko 2-2
Oranje Sport Konin I - GKS Katowice 3-2
KKS Koluszki - MUKS Szóstka Radomsko 0-1
RKS Lechia Tomaszów Maz. - GKS Katowice 6-0
GKS II Bełchatów - Oranje Sport Konin I 3-1
KKS Koluszki - GKS Katowice 2-4
GKS II Bełchatów - RKS Lechia Tomaszów Maz. 0-5
Oranje Sport Konin I - MUKS Szóstka Radomsko 4-2
Tabela grupy B pkt.
1. RKS Lechia Tomaszów Maz. 15
2. Oranje Sport Konin I 9
3. GKS II Bełchatów 8
4. MUKS Szóstka Radomsko 7
5. GKS Katowice 3
6. KKS Koluszki 1

W dalszej fazie drużyny rywalizowały w Lidze Mistrzów i w Lidze Europy. Te które zajęły miejsca 1-4 w swoich grupach grały dalej systemem pucharowym a pozostałe każdy z każdym
Liga Europy
Oranje Sport Konin II - KKS Koluszki 2-2
AS Radomiak Radom - GKS Katowice 2-1
Oranje Sport Konin II - AS Radomiak Radom 2-2
KKS Koluszki - GKS Katowice 0-2
Oranje Sport Konin II - GKS Katowice 2-7
AS Radomiak Radom - KKS Koluszki 1-3

Liga Mistrzów
Ćwierćfinały:
Stadion Śląski Chorzów - MUKS Szóstka Radomsko 4-2
Pogoń Nowe Skalmierzyce - RKS Lechia Tomaszów Maz. 0-2
GKS I Bełchatów - GKS II Bełchatów 0-4
Górnik Zabrze - Oranje Sport Konin I 1-3
Mecze o miejsca 5-8
MUKS Szóstka Radomsko - Górnik Zabrze 2-3
Pogoń Nowe Skalmierzyce - GKS I Bełchatów 1-8
Mecz o miejsce 7
MUKS Szóstka Radomsko - Pogoń Nowe Skalmierzyce 4-2
Mecz o miejsce 5
GKS I Bełchatów - Górnik Zabrze 2-1
Półfinały:
Stadion Śląski Chorzów - Oranje Sport Konin I 4-3
RKS Lechia Tomaszów Maz. - GKS II Bełchatów 4-1
Mecz o 3 miejsce
GKS II Bełchatów - Oranje Sport Konin I 1-4
Finał
Stadion Śląski Chorzów - RKS Lechia Tomaszów Maz. 3-1

Tabela końcowa
Stadion Śląski Chorzów
RKS Lechia Tomaszów Maz.
Oranje Sport Konin I

GKS II Bełchatów
GKS I Bełchatów

Górnik Zabrze
MUKS Szóstka Radomsko
Pogoń Nowe Skalmierzyce
GKS Katowice
KKS Koluszki
AS Radomiak Radom
Oranje Sport Konin II

Najwięcej bramek w całym turnieju zdobył Rafał Sreczyński z Oranje Sport Konin I.
Najlepszym bramkarzem został wybrany Szymon Kardas z RKS Lechia Tomaszów Maz.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Sobeczko z Stadion Śląski Chorzów.
Puchary, medale i nagrody wręczali: Stanisław Sipa -Prezes OZPN Piotrków Trybunalski – fundator statuetki dla najlepszego piłkarza turnieju oraz Krystian Kierach – trener, koordynator grup młodzieżowych w GKS Bełchatów.

Składy gospodarzy (zdobyte bramki):
GKS II: Izdebski Adam, Bartkowiak Witold, Jendrusiak Jan, Kępa Igor (2), Szymański Dawid, Witkowski Filip, Borzęcki Kacper (4), Domański Michał, Kołek Franciszek (6), Poczekajczyk Adrian, Urbański Marcel (2), Banasik Krystian, Sewerynek Wojciech (3)
Trener: Bartkowiak Borys, Kierownik: Borzęcki Adam

GKS I: Winiarski Oliwier, Jaśkiewicz Mateusz, Skrobek Olek (2), Marciniec Kamil (5), Ryłka Julian (6), Frąckiewicz Piotr, Węglewski Franek (5), Sejdija Imer, Pietrasiak Bartosz (2), Kaczmarek Wiktor (6), Krawetek Jakub (2)
Trener: Węglewski Marcin, Kierownik: Jaśkiewicz Grzegorz
Materiał przekazany przez organizatora turnieju
← powrót