Środa 01 maja 2024

Cóż to był za bal!

Są w życiu takie niepowtarzalne chwile, które są jedyne. Poczynając od dnia urodzenia, poprzez pierwszy dzień w szkole, pierwszy dzień w szkole średniej, aż do dnia Studniówki. To czas zabawy, tańca, śpiewu i pierwszego ważnego balu, którego udziałem stali się maturzyści z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. Romualda Traugutta w Bełchatowie.
główne
Ta wyjątkowa noc rozpoczęła się wspaniale zatańczonym polonezem. Taniec, ale również grację i elegancję studniówkowiczów podziwiali nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście, w tym także reprezentująca Starostę Bełchatowskiego Dorotę Pędziwiatr sekretarz Katarzyna Kleska.

Bal odbył się w restauracji „Stara Szkoła”, gdzie młodzież w tanecznym korowodzie czarowała wdziękiem, elegancją i różnorodnością pięknych wieczorowych strojów. Rodzice ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy. Wyjątkowy nastrój tego wieczoru podkreślali kolejni mówcy, życząc maturzystom wspaniałej zabawy, bardzo dobrych wyników na maturze i powodzenia w życiu. Były też kwiaty i podziękowania od młodzieży dla dyrekcji, wychowawczyń i grona pedagogicznego za niezwykle trudne i mozolne budowanie uczniowskich wnętrz i wsparcie w drodze do życiowego sukcesu. Było też zapewnienie, że w sercach młodzieży na zawsze pozostaną ciepłe wspomnienia ze szkolnych lat.
Abiturienci szczególnie podziękowali swoim rodzicom, dzięki których zaangażowaniu i samozaparciu odbył się ten wspaniały bal. Podziękowania, kwiaty… i wreszcie wspaniała zabawa.
Wieczór ten był zarówno uroczysty, jak i radosny, a teraz cóż, pozostały, wspomnienia, zdjęcia i… 100 dni do egzaminu maturalnego.

Zespół ds. Promocji
Powiat Bełchatowski