Wtorek 21 stycznia 2020

Dobrą markę trzeba pokazać

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 6 =
Przedsiębiorcy z terenu powiatu bełchatowskiego, czyli posiadający u nas siedzibę, oddział lub zakład mogą ubiegać się o tytuł „Firma na medal” w kolejnej edycji konkursu. Do udziału w rywalizacji zachęca jego organizator Waldemar Wyczachowski, starosta bełchatowski. Ideę popiera także Regionalna Izba Gospodarcza. Termin zgłoszeń upływa 31 stycznia 2017r.
zdjęcie
Konkurs dla przedsiębiorców, organizowany przez bełchatowskie starostwo, to działanie, które ma popularyzować dobre przykłady działalności gospodarczej w regionie. Kapituła konkursu złożona z przedstawicieli instytucji i organizacji związanych z biznesem ocenia firmy pod kątem kondycji finansowej, stylu zarządzania, wdrażania technologii przyjaznych środowisku, strategii rozwoju i tworzenia nowych miejsc pracy, w tym także dla osób niepełnosprawnych. Kapitule przewodniczy starosta bełchatowski.

- W tym roku już po raz dziesiąty przyznamy tę prestiżową nagrodę – mówi Waldemar Wyczachowski, starosta bełchatowski. - Uroczysta gala „Firmy na medal” połączona będzie z drugą edycją Powiatowego Forum Gospodarczego, które planujemy zorganizować w nowej formule z możliwością ekspozycji oferty przedsiębiorstw na stoiskach targowych. Do udziału w forum zaprosimy przedsiębiorców z naszych powiatów partnerskich z kraju i zagranicy. Będzie to kolejny krok ułatwiający kontakty biznesowe i, mam nadzieję, zaowocuje rozwojem naszych firm. Zapraszam przedsiębiorców do udziału w tym plebiscycie. Zdobycie tytułu „Firma na medal” to przede wszystkim możliwość promocji firmy.

- Sam udział w konkursie świadczy o solidności danej firmy i pokazuje, że ma odwagę pokazać swe dokumenty, które są klarowne i przejrzyste, co jest podstawą działalności na rynku - mówi Andrzej Ratajski, prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Bełchatowie. - Jestem przekonany, że w jubileuszowej edycji konkursu „Firma na medal” wystartuje duża ilość podmiotów, nie tylko zrzeszonych w naszej Izbie, ale również spoza niej.

Uczestnicy konkursu zostaną ocenieni w następujących kategoriach: przedsiębiorcy prowadzący działalność powyżej 1 roku do 3 lat; przedsiębiorcy prowadzący działalność powyżej 3 lat: małe firmy do 50 osób, średnie firmy powyżej 50 osób. Na przestrzeni 9 lat trwania konkursu na liście laureatów i wyróżnionych znalazło się dotąd kilkanaście podmiotów gospodarczych.
- Konkurs nie przynosi wymiernych profitów finansowych, ale też nie generuje żadnych kosztów dla firmy. Z pewnością dodaje prestiżu – podkreśla Stanisław Gotkowicz, dyrektor biura Regionalnej Izby Gospodarczej w Bełchatowie. - Firma musi tylko wypełnić formularz zgłoszeniowy i dostarczyć go do 31 stycznia do bełchatowskiego starostwa.
 
← powrót