Piątek 26 kwietnia 2024

Dyrektorskie powierzenia

12 sierpnia w bełchatowskim starostwie Starosta Dorota Pędziwiatr wręczyła  powierzenia dyrektorom czterech placówek oświatowych podległych powiatowi. Dyrektorzy swoje funkcje pełnić będą od 1 września 2020 roku do 31 sierpnia 2021 roku. Starosta w obecności członków Zarządu Powiatu, pogratulowała wszystkim dyrektorom i życzyła wytrwałości.

Akty powierzenia stanowisk otrzymali:
  • Maria Piskorz dyrektor Bursy Szkolnej  w Bełchatowie
  • Piotr Mielczarek dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. gen. Ludwika Czyżewskiego w Bełchatowie
  • Anita Szymczyk Trawińska dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie
  • Grażyna Frontczak dyrektor ZSP im. Jana Kilińskiego w Zelowie

Stanowisko dyrektora wiążę się z wielką odpowiedzialnością, nie tylko za sprawy finansowe i kadrowe, ale także za klimat, jaki panuje w szkole. Przyszło Państwu sprawować je w czasach wielu zmian, w czasach trudnych w których pandemia decydowała o tym jak mamy funkcjonować. Dlatego dziękuję Państwu za odwagę oraz życzę wytrwałości i sukcesów w pracy z młodzieżą -powiedziała Dorota Pędziwiatr Starosta Bełchatowski.
    Warto dodać, ze każdy z dyrektorów to osoba z dużym doświadczeniem i dorobkiem zawodowym. Dyrektorzy piastowali swe funkcje także w latach ubiegłych.

Zespół ds.Promocji