Piątek 26 kwietnia 2024

„Echo” ze stowarzyszeniami

Najnowsze wydanie biuletynu powiatowego „Echo” jest już dostępne dla czytelników. Bezpłatny kolportaż wydawnictwa odbywa się m.in. w kilku marketach i galerii handlowej w Bełchatowie. Numer jesienny "Echa" jest wyjątkowy. Prezentuje się w nim blisko trzydzieści organizacji pozarządowych z powiatu bełchatowskiego, które z powodu pandemii nie miały takiej możliwości na dorocznym Pikniku Stowarzyszeń. Na uwagę zasługują także relacje wydarzeń, konkursów dla mieszkańców i informacje z gmin. Wersja elektroniczna biuletynu znajduje się w zakładce Dla mieszkanca.
Biuletyn powiatowy "Echo" jest kolportowany w m.in. mnarketach i galerii handlowej w Bełchatowie.