Piątek 26 kwietnia 2024

Ekologiczne haute couture

W Gminnym Przedszkolu w Domiechowicach oddz. w Kurnosie odbył się pokaz mody połączony z finałem konkursu ekologicznego powiatu bełchatowskiego „Eko – strój”. Konkurs polegał na wykonaniu i zaprezentowaniu strojów ekologicznych zrobionych z odpadów wtórnych oraz materiałów plastycznych.

W Gminnym Przedszkolu w Domiechowicach oddział w Kurnosie odbył się pokaz mody połączony z uroczystym wręczeniem nagród w konkursie ekologicznym powiatu bełchatowskiego „Eko – strój”. Nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bełchatowie oraz Gminę Bełchatów. Opiekunem konkursu była Julita Najgebauer.

Konkurs polegał na wykonaniu i zaprezentowaniu strojów ekologicznych zrobionych z odpadów wtórnych oraz materiałów plastycznych. Komisja powołana przez organizatorów przyznała następujące miejsca w trzech kategoriach wiekowych:

I miejsce – MAKSYMILIAN STASIAK
II miejsce - ANTONI SZCZEPANIK
III miejsce – ALEKSANDRA PŁUCIENNIK

I miejsce- MIKOŁAJ PASZKIEWICZ
II miejsce -MARYSIA WRÓBLEWSKA
III miejsce- NATALIA CIERPIS

I miejsce- KONRAD MALENTA
II miejsce- JULIA GRODZKA
III miejsce – KAMIL NOWAKOWSKI

I miejsce – ADRIANNA RUDNICKA
II miejsce – ALEKSANDRA MAŚLANKA

Dodatkowo przyznano nagrody pocieszenia: ANNIE MAŚLANCE, OLIWII MARCINIAK, AMELCE FILIPEK, KAROLINIE JADKOWSKIEJ, DARII GRZEJDZIAK. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach.

A.Zbrojewska-Marecka, WOŚRiL