Piątek 26 kwietnia 2024

Ekologiczny Hałabała

Jak wygląda Bełchatów w oczach dzieci ? Czy kojarzy im się tylko z szarymi blokowiskami ? Otóż nie! Przedszkolaki z siódemki stworzyły prace plastyczne, które prezentują zielone atrakcje miasta.
główne
W Przedszkolu Samorządowym nr 7 im. Krasnala Hałabały rozstrzygnięto konkurs plastyczny pt.: „Krasnal Hałabała szuka zielonych miejsc w Bełchatowie”. Patronat nad konkursem objęła Dorota Pędziwiatr Starosta Bełchatowski.
Milusińscy włożyli wiele zaangażowania w swe prace. Wykazali się przy tym pomysłowością i wyobraźnią. Krasnal zawędrował między innymi nad rzekę Rakówkę, do parku Olszewskich, a także do jabłoniowego sadu.
Nagrody za najpiękniejsze prace wręczyły zwycięzcom Urszula Wilk dyrektor placówki, a także Justyna Cyran-Gaik Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska w Starostwie Powiatowym w Bełchatowie.

Marzena Rogut-Chrząszcz
Zespól ds. Promocji​