Piątek 26 kwietnia 2024

Ferie w rytmie DISCO w Powiatowym Centrum Sportu

Nie trzeba jechać w góry aby dobrze bawić się w czasie ferii zimowych. Zimowa oferta Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie daje możliwość aktywnego wypoczynku. Podpowiadamy, jak można spędzić wolny czas na naszych obiektach.
96576

Disco lodowisko – ślizganie na lodowisku przy dobrej muzyce już 28 stycznia od godz. 15:00 – 20:30. Imprezę nakręci Disco Beat. Dla uczestników przewidziane konkursy i wspaniała zabawa.
Maraton fitness – 03 lutego kolejna odsłona cyklicznej imprezy sportowej, na której uczestnicy mogą naładować się pozytywną energią. 3 godziny spędzone z naszymi instruktorkami fitness to krok w stronę zdrowia. Podczas gdy dorośli będą ćwiczyć na hali, najmłodsi wezmą udział w zabawach i zajęciach sportowych pod opieką instruktorów.

Wodny tor przeszkód Aquaglide Challenge Track 3, dostępny od 29 stycznia do 04 lutego - zabawa sprawnościowa w wodzie z wykorzystaniem rozłożonego, pływającego toru przeszkód. Wejście na tor jest bezpłatne. Jedynym warunkiem jest wykupienie biletu lub karnetu wstępu na basen.
Pływalnia - doskonała okazja do nauki pływania i zabawy w wodzie. Atrakcyjne warunki cenowe korzystania z pływalni krytej oraz najcieplejsza woda w regionie to nasze atuty na rynku usług rekreacyjno-sportowych. Wejście na basen jest możliwe na podstawie feryjnego harmonogramu rezerwacji.
Lodowisko – miłośnicy jazdy na łyżwach mogą skorzystać z uroków lodowiska powiatowego. Na miejscu działa wypożyczalnia łyżew, chodzików do nauki jazdy na łyżwach, kasków. W powiecie bełchatowskim to największe lodowisko z profesjonalnie przygotowaną taflą lodu. Lodowisko posiada profesjonalny, jedyny w regionie, tor do gry w curling. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się zajęcia z curlingu prowadzone przez członków Bełchatowskiego Klubu Curlingowego. Zachęcamy mieszkańców powiatu bełchatowskiego do spróbowania swoich sił i możliwości w tej dyscyplinie.