Piątek 26 kwietnia 2024

Filip pierwszym noworocznym mieszkańcem powiatu

Filip Tarka to pierwszy urodzony w tym roku mieszkaniec powiatu bełchatowskiego. Waży 3500 gram, mierzy 55 cm i urodził się o godz. 11.55, 1 stycznia 2018 roku w bełchatowskim szpitalu.

1
Dziś (3 stycznia) Waldemar Wyczachowski, starosta bełchatowski, pogratulował drugiego dziecka szczęśliwej mamie, nota bene pracownicy bełchatowskiego starostwa, oraz wręczył maleństwu upominek. Życzenia pomyślności dla rodziców i zdrowia dla maluszka złożył także Krzysztof Kamieniak, wójt gminy Szczerców, na której terenie mieszkają rodzice Filipa.

Planowany poród Filipa miał nastąpić 31 grudnia, jednak maleństwu nie spieszyło się z przyjściem na świat i dopiero przed południem pierwszego dnia nowego roku nastąpiło rozwiązanie. Podczas odwiedzin włodarzy Filip smacznie spał, nie przeszkadzały mu flesze aparatów i włączone kamery, ale jak mówi mama, jest małym rozrabiaką i na pewno rodzice nie będą się przy nim nudzić. Mamie i tacie Filipa gratulujemy pięknego synka, a jemu samemu życzymy tak miłych niespodzianek w całym życiu!

Krzysztof Borowski
Rzecznik prasowy