Środa 08 maja 2024

Finał powiatowego konkursu o zielonym Bełchatowie

W Szkole Podstawowej nr 12 w Bełchatowie odbył się kolejny XIII Powiatowy Konkurs Wiedzy Regionalnej „Bełchatów – moje zielone miasto” dla uczniów klas III szkół podstawowych. W konkursie udział wzięło 6 drużyn ze szkół podstawowych z terenu Bełchatowa.
glowne
Celem konkursu jest rozwijanie wśród najmłodszych zainteresowań najbliższym środowiskiem, budzenie szacunku dla dziedzictwa kulturowego naszego regionu. Konkurs składał się z dwóch części: plastycznej pod hasłem „Bełchatów – miasto dobrej energii" oraz części sprawdzającej wiedzę o regionie bełchatowskim.

Wyniki konkursu „Bełchatów – moje zielone miasto”:
I miejsce  - Szkoła Podstawowa nr 3 w Bełchatowie
II miejsce – Niepubliczna Szkoła Podstawowa  w Bełchatowie
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Bełchatowie

Wyróżnienia:
- Szkoła Podstawowa nr 5 w Bełchatowie,
- Szkoła Podstawowa nr 8 w Bełchatowie,
- Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w Bełchatowie.
Szkola Podstawowa nr 12 w Bełchatowie