• W związku z problemami technicznymi dostawcy usług telefonicznych dla starostwa uruchomione zostały nowe numery tel. do urzędu: 508252849,  603636766. Za utrudnienia przepraszamy. . ∗
Piątek 17 sierpnia 2018

Głodni wiedzy? Tu są pieniądze na szkolenia

Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. rozpoczyna realizację projektu „BON – apetyt na rozwój” dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego, którego celem jest podniesienie kwalifikacji pracodawców i pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw poprzez szkolenia. Tematyka szkoleń jest dowolna z jedynym ograniczeniem, że szkolenie musi być wpisane w Bazę Usług Rozwojowych zamieszczoną na stronie www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl.
Przedsiębiorstwo może wykorzystać pulę do 30 000 zł,  z czego na jednego pracownika może maksymalnie przypaść kwota 3 000 zł na szkolenia. Szkolenia są dofinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach pomocy de minimis 80% dla mikro i małych przedsiębiorstw i 70% dla średnich przedsiębiorstw. Jeżeli przedsiębiorstwo wykorzystało limit pomocy de minimis istnieje możliwość dofinansowania 50% kosztów szkolenia w ramach pomocy publicznej.

Projekt realizujemy w partnerstwie z Łódzką Agencją Rozwoju Regionalnego oraz z Agencją Rozwoju Regionu Kutnowskiego w ramach Działania X.2.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.