Piątek 26 kwietnia 2024

Gratka dla turystów zmotoryzowanych

Klub Motorowy „Energetyk”, działający od 1979 w Elektrowni Bełchatów, zaprasza wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku do udziału w XXXIII Ogólnopolskim Zlocie Turystów Zmotoryzowanych „Energetyk 2012”, który odbędzie się w dniach 1-2 września br. Trasa Zlotu została przygotowana w taki sposób, by zaprezentować mniej znane zakątki   turystyczne Gminy Drużbice. Będzie też okazja zobaczyć z bliska największy blok energetyczny o mocy 858MW w Elektrowni Bełchatów.
Archiwalne zdjęcie jednego z pierwszych Zlotów.

Klub Motorowy „Energetyk”, działający od 1979 w Elektrowni Bełchatów zaprasza wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku do udziału w XXXIII Ogólnopolskim Zlocie Turystów Zmotoryzowanych „Energetyk 2012”, który odbędzie się w dniach 1-2 września br.

Celem Zlotu jest pogłębienie wiedzy krajoznawczej o województwie łódzkim, naszym powiecie i mieście, doskonalenie techniki jazdy samochodem, utrwalenie wiedzy na temat przepisów ruchu drogowego i udzielania pierwszej pomocy, a także promowanie Polskiej Grupy Energetycznej i Elektrowni Bełchatów. Wspólna zabawa w gronie przyjaciół z całej Polski to nagroda dla wszystkich uczestników Zlotu.

Trasa Zlotu została przygotowana w taki sposób, by zaprezentować mniej znane zakątki   turystyczne Gminy Drużbice. Będzie też okazja zobaczyć z bliska największy blok energetyczny o mocy 858MW w Elektrowni Bełchatów. Dla najlepszych - po prawidłowym przejechaniu trasy, odpowiedzi na zadane pytania oraz zaliczeniu konkurencji sprawnościowych, przewidziane są puchary i nagrody.

Regulamin Zlotu i karta zgłoszenia dostępne są na stronie Klubu: http://www.motoklub.elb.pl/

Marek Młynarczyk