• Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗

Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 2 =
Link
6 + 2 =
W dniu 11.06.2017 r. na boisku sztucznym Miejskiego Centrum Sportu za halą widowiskowo-sportową w Bełchatowie odbył się I Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej „Hattrick Cup 2017” o Puchar Starosty Powiatu Bełchatowskiego, którego organizatorem była szkółka piłkarska UKS Hattrick Bełchatów.
ggg
W turnieju udział brali zawodniczki i zawodnicy urodzeni w roku 2009 i młodsi. Rozgrywki trwały od godziny 9.00 do 16.00, a uczestniczyło w nich 20 drużyn z całej Polski podzielonych na 2 grupy. Sportowa rywalizacja odbywała się na 4 boiskach, a mecze rozgrywano systemem każdy z każdym 1 x 12 minut. Na boisku jednocześnie mogło znajdować się 5 zawodników (4 w polu + bramkarz). Po fazie grupowej następowała walka o konkretne miejsca. Zwycięzcy grup rozgrywali mecz o 1 miejsce, zespoły które zajęły drugą lokatę grały w meczu o 3 miejsce itd. Każda z drużyn zagrała w sumie łączną ilość 10 meczy, co daje 120 minut gry na jeden zespół, a więc w trakcie turnieju zawodnicy nie mieli czasu się nudzić rozgrywając swoje mecze praktycznie co 30 minut.
Po turnieju nastąpiło oficjalne zakończenie, na którym to każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal oraz dyplom ze zdjęciem swojej drużyny, które zostało wykonane pomiędzy meczami. Przyszli piłkarze mieli możliwość korzystania z profesjonalnej opieki medycznej, całe zawody sędziowała grupa kompetentnych sędziów, a nad wszystkim czuwał spiker, który korzystając ze swojego doświadczenia sprawnie prowadził całe rozgrywki. Pomiędzy meczami zawodnicy mieli czas przeznaczony na posiłek, a także możliwość korzystania ze sklepiku z żywnością która dodawała im sił na cały turniej. Wydarzenie to zgromadziło na trybunach obiektu niezliczoną ilość kibiców którzy żywiołowo wspierali swoje kluby i dopingowali do lepszej gry. Po ceremonii zakończenia odbyło się wspólne pamiątkowe zdjęcie wszystkich drużyn. Organizatorzy pragną podziękować wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do organizacji tego dużego przedsięwzięcia. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się po raz drugi i będziemy mogli przeżyć jeszcze raz tak niepowtarzalne chwile. Poniżej klasyfikacja końcowa turnieju.