Piątek 26 kwietnia 2024

II LO nagrodzone!

W dniu 18 listopada 2011 roku w Warszawie w Domu Dziennikarza przy ulicy Foksal odbyła się uroczysta Gala 2011 Klubu IMPULS Nauczycieli Przedsiębiorczości zrzeszonych przy Narodowym Banku Polskim, podsumowująca pracę w roku szkolnym 2010/2011.

W trakcie uroczystości nagrodę za zwycięstwo w Konkursie na pracę promującą płatności bezgotówkowe odebrała uczennica II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie Olga Kowalczyk z klasy III e.

Tytuł Najlepszego Nauczyciela Przedsiębiorczości Województwa Łódzkiego, już po raz drugi otrzymała nauczycielka tego liceum p. Joanna Napora.

Gratulujemy! Życzymy następnych sukcesów i zapału do dalszej pracy!

w Bełchatowie