Piątek 26 kwietnia 2024

Inwestycje drogowe

Jak co roku, władze Starostwa Powiatowego lato wykorzystują do wzmożonych prac i realizacji większej ilości inwestycji drogowych. Wykorzystując okres, w którym jest mniejszy ruch, można wykonywać trudniejsze etapy prac.
DSC_0748
Jak wyglądają etapy poszczególnych prac drogowych w powiecie, sprawdzał osobiście wicestarosta Jacek Bakalarczyk, wraz z Kierownikiem Powiatowego Zarządu Dróg Łukaszem Pietrasem.
Obecnie mieszkańcy powiatu, ekipę budowlaną z uwagi na przebudowę drogi, mogą spotkać na odcinku Grobla-Kluki. Tam kierowcy muszą uważać, utrudnienia są znaczne, ale droga jest przejezdna.

Trwają bieżące naprawy nawierzchni na drogach powiatowych, polegające m.in. na uzupełnianiu ubytków w drogach. Wielkość zlecanej naprawy uzależniona jest od aktualnych potrzeb, ilości ubytków, wyboi.

M.Rogut-Chrząszcz
Zespół ds. Promocji