Sobota 27 kwietnia 2024

Jesienne Zaduszki w MCK PGE Giganty Mocy

„ W życiu są piękne tylko chwile...Jesienne Zaduszki” to tytuł wyjątkowego koncertu jaki odbył się dzisiaj w murach MCK PGE Giganty Mocy. Nostalgiczne, piękne i wszystkim nam znane utwory artystów, których nie ma już z nami zaprezentowali zdolni bełchatowianie, wraz z zaproszonymi gośćmi.
główne
Bywają artyści o których zapomnieć się nie da, nawet gdy odejdą, ponieważ ich utwory wciąż są żywe. Piosenki Zbigniewa Wodeckiego, Anny Jantar, Sławy Przybylskiej, Andrzeja Zauchy, Kory czy Michaela Jacksona znamy wszyscy m.in. takie utwory można było wysłuchać podczas koncertu.
Na scenie wystąpili bełchatowscy artyści między innymi: Anna Serafińska i Paweł Bauer, Anna Zimna, Martyna Jaworska-Chodak, Aleksandra Szurgot, Weronika Kępa, Karolina Grudzień, Martyna Ambrożuk, Tatiana Kopala, Karolina Zasada, Marta Młynarczyk, Joanna Dobroszek oraz zespół „Bezpieczny Weekend”. Nie zabrakło gości specjalnych, a wśród nich znaleźli się m.in. Robert Osam Gyaabin – muzyk znany z programu „Jaka to melodia”, Marcin Wortmann – aktor teatralny, wokalista, pedagog, a także Mariusz Ambrożuk – jeden z najlepszych polskich akordeonistów, współpracujący m.in. z włoską wokalistką Ingrid.

Organizatorami Koncertu byli:
Prezydenta Miasta Bełchatowa – Mariola Czechowska
Starosta Powiatu Bełchatowskiego – Dorota Pędziwiatr
Ks. Proboszcz Parafii p.w. Wszystkich Świętych w Grocholicach-Ireneusz Sikora
Stowarzyszenie „Grocholice i Okolice”
Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie
Pomysłodawcy: Ewa i Ireneusz Kępowie