Piątek 26 kwietnia 2024

Muzyczny jubileusz

35-lecie istnienia świętowała dzisiaj Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Bełchatowie . Z tej okazji w Miejskim Centrum Kultury PGE Giganty Mocy odbył się koncert jubileuszowy.
główne
Przed pełną salą gości wystąpili uczniowie, absolwenci oraz nauczyciele placówki. W uroczystości wzięła udział także Sekretarz Powiatu Katarzyna Kleska. Święto całej społeczności szkolnej było doskonałą okazją do spojrzenia na szkołę nie tylko z perspektywy jej historii, ale także, jako przestrzeń artystycznego spełnienia, o bogatej ofercie kulturalnej dla każdego, rozbudzającej wrażliwość muzyczną.

Marzena Rogut-Chrząszcz
Zespół ds. Promocji