Sobota 27 kwietnia 2024

Nadzwyczajna Sesja Rady Powiatu

W piątek 6 września w Sali Herbowej Urzędu Miasta o godz. 9.00 odbędzie się XI Nadzwyczajna Sesja Rady Powiatu w Bełchatowie. W porządku obrad przewidzianych jest 6 punktów.

glowne2
Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
2. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego Centrum Kształcenia Praktycznego w Bełchatowie w Centrum Kształcenia Zawodowego w Bełchatowie.
3. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie stwierdzenia zakończenia działalności dotychczasowego Gimnazjum Nr 6 w Bełchatowie.
4. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Bełchatowskiego na lata 2019-2030.
5. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany budżetu Powiatu na 2019 rok.
6. Zamknięcie sesji.

Marzena Rogut-Chrząszcz