Piątek 26 kwietnia 2024

Oddamy hołd ofiarom Zbrodni Katyńskiej

Starostwo Powiatowe w Bełchatowie, Związek Strzelecki “Strzelec” Józefa Piłsudskiego Jednostka Strzelecka 1001 im. gen. dyw. J. Głuchowskiego i Parafia Miłosierdzia Bożego w Bełchatowie zapraszają do udziału w obchodach 79. rocznicy Zbrodni Katyńskiej. Uroczystości odbędą się 7 kwietnia (niedziela) w Parafii Miłosierdzia Bożego w Bełchatowie na os. Binków.
glowne
Program uroczystości:
  • Rozpoczęcie uroczystości o godz. 17.10
  • Apel poległych
  • Wręczenie medali za zasługi w kultywowaniu pamięci o walce o niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej „Pro Patria”
  • Montaż słowno – muzyczny przygotowany przez II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie
  • Uroczysta Msza święta o godz. 18.00