Piątek 26 kwietnia 2024

Pamiętamy o bohaterach

1 marca miał miejsce Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych - polskie święto państwowe obchodzone corocznie 1 marca, poświęcone upamiętnieniu żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia.
główne
Władze miasta, powiatu, instytucji, szkół, stowarzyszeń a także mieszkańcy Bełchatowa złożyli kwiaty pod pomnikiem Pamięci Bełchatowian, który znajduje się w pobliżu parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Po uroczystym złożeniu kwiatów odbyła się msza święta.
Władze samorządowe powiatu reprezentowali Dorota Pędziwiatr Starosta bełchatowski, Jacek Bakalarczyk, wicestarosta bełchatowski oraz Marek Jasiński, członek Zarządu Powiatu.

Zespół ds. Promocji
Powiat Bełchatowski