Sobota 27 kwietnia 2024

Powiatowe lodowisko gościnne i bezpieczne

Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie rusza z akcją promującą bezpieczne korzystanie z lodowiska. W najbliższą niedzielę na wszystkich, którzy będą korzystać z lodowiska jeżdżąc na łyżwach w kaskach ochronnych, przygotowano niespodzianki.
glowne lod pcs
Jazda w kasku na głowie to podstawa bezpieczeństwa na lodowisku. PCS kolejny raz pragnie przypomnieć wszystkim użytkownikom lodowiska, o tym, jak ważne jest używanie kasków na głowę przez wszystkich użytkowników lodowiska, nie tylko dzieci, ale także osoby dorosłe. Niezależnie od stopnia opanowania jazdy na łyżwach, warto zaopatrzyć się w kask. Nigdy przecież nie wiemy, jakimi umiejętnościami dysponują pozostali łyżwiarze.

Przypominamy, wypożyczenie kasku na lodowisku PCS jest bezpłatne!

Zgodnie z regulaminem korzystania z lodowiska dzieci do lat 7 mogą jeździć na łyżwach pod nadzorem opiekuna. Dzieci starsze, do lat 13 mogą jeździć samodzielnie, pod warunkiem założenia kasku. Zachęcamy jednak wszystkich łyżwiarzy aby każdy zakładał kask na głowę.

W najbliższą niedziele, 25 listopada przeprowadzimy na lodowisku PCS akcję “Bezpiecznie na lodzie”, promującą jazdę na łyżwach z kaskiem na głowie. Dla każdego użytkownika, który tego dnia będzie korzystać z lodowiska w kasku na głowie przewidzieliśmy niespodziankę. Po zakończeniu jazdy będzie można wziąć udział w losowaniu upominków, wśród których będą m.in. darmowe karnety oraz jednorazowe wejściówki na lodowisko, słodkości i gadżety. Fundatorami upominków są Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie, Starostwo Powiatowe w Bełchatowie oraz Społeczna Akademia Nauk.

UWAGA w losowaniu nagród udział będą mogły wziąć tylko osoby jeżdżące w kaskach ochronnych. Kaski można będzie wypożyczyć bezpłatnie w wypożyczalni lodowiska. W akcji będą mogły wziąć udział oczywiście także osoby, które będą mieć własne kaski.
Monika Gryczka
Inspektor ds. promocji i marketingu
Referat ds. Administracji i Obsługi Klienta