Piątek 26 kwietnia 2024

Rodzinnie, wesoło i smacznie na pikniku

Kilkaset rodzin spędziło niedzielne popołudnie 11 sierpnia na pikniku zorganizowanym dla mieszkańców przez stowarzyszenie " Nasz Dom Bełchatów", pod patronatem Starosty Bełchatowskiego Doroty Pędziwiatr. Na terenie ośrodka gastronomiczno-rekreacyjnego przy ul. Kolejowej z ciekawych atrakcji korzystały całe rodziny.
główne
Dopisała pogoda, dopisali mieszkańcy. Pierwszy piknik rodzinny,  inicjatywa stowarzyszenia "Nasz Dom Bełchatów" okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Przygotowane animacje angażowały jednocześnie i milusińskich, i dorosłych. Konkurencje taneczne prowadzone przez profesjonalnego dj-a, siatkówka plażowa, nauka chodzenia na szczudłach, stoisko bełchatowskiej policji , sesje zdjęciowe z gigantycznymi pluszakami, puszczanie baniek mydlanych czy gratisowa wata cukrowa, to tylko niektóre propozycje. Dzieciom najbardziej podobały się wodna ślizgawka i kąpiel w pianie, zrobionej przez strażaków.
Wśród gości pikniku byli m.in. Dariusz Kubiak poseł, Dorota Pędziwiatr starosta bełchatowski, Jacek Bakalarczyk wicestarosta powiatu.
Impreza cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że organizatorzy już myślą o powtórzeniu wydarzenia.

Zespół ds. Promocji