Sobota 04 kwietnia 2020

Samorząd i biznes

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 1 =
Rozwój „małej ojczyzny” zależy od wielu czynników, w szczególności od prawidłowej współpracy samorządu, biznesu, organizacji naukowo – badawczych i organizacji pozarządowych. O tym i wielu innych rozmawiali przedstawiciele samorządu i przedsiębiorcy podczas spotkania zorganizowanego przez Gminę Bełchatów w Wielopolu. 
zdjęcie
W tym współdziałaniu coraz częściej podkreśla się znaczenie władzy publicznej, której zadaniem jest tworzenie warunków sprzyjających rozwojowi innowacyjności. Przed samorządami coraz trudniejsze zadania, wyzwania, ale i ciekawe perspektywy.

W spotkaniu uczestniczyli Krzysztof Ciecióra Wicewojewoda Łódzki, Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr, Wicestarosta Jacek Bakalarczyk, przedstawiciele PGE GIEK S.A., Mirosław Olszewski ze Społecznej Akademii Nauk, Andrzej Ratajski z Regionalnej Izby Gospodarczej, a także licznie przybyli przedsiębiorcy z terenu Gminy Bełchatów.

Podczas spotkania wójt Konrad Koc przedstawił najważniejsze kierunki rozwoju gminy, które chciałby realizować, tym samym wyraził chęć zapoczątkowania szerszej współpracy z przedsiębiorcami z terenu gminy Bełchatów. Powołana ma zostać również społeczna rada przedsiębiorców.

 
Zespół ds. Promocji
Powiat Bełchatowski
← powrót