Czwartek 20 lutego 2020

Sezon rowerowy rozpoczęty

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 1 =
Prawie 100 osób stawiło się na pierwszym w roku Powiatowym Rajdzie Rowerowym organizowanym przez Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie we współpracy z Załogą Rowerową "Zgrzyt".
zdjęcie
Dojeżdżających na zbiórkę uczestników wydarzenia witała osobiście Starosta Bełchatowski pani Dorota Pędziwiatr w towarzystwie Dyrektora PCS pana Mirosława Mielusa. Każdy otrzymał okolicznościową plakietkę i naklejkę odblaskową oraz bidon.
Kilka minut po godzinie 13 grupa rowerzystów wyruszyła w stronę Parzna, Strzyżewic. W starym wyrobisku piachu rozpalono ognisko i zorganizowano krótki odpoczynek, podczas którego można było porozmawiać i usmażyć kiełbaskę. 
W rajdzie wzięły udział osoby z poprzednich edycji, ale również pojawiły się "nowe twarze", które pozytywnie wypowiadały się o przedsięwzięciu i zapowiedziały, że będą uczestniczyć też w kolejnych rowerowych eskapadach.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich, a w szczególności dzieci, na rajd z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 1 czerwca. Tym razem startujemy z parkingu przy Lidlu od ulicy Wojska Polskiego.


Monika Gryczka
Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie
← powrót