Piątek 26 kwietnia 2024

Spotkanie szkoleniowe dla organizacji pozarządowych

Starostwo Powiatowe w Bełchatowie zaprasza na spotkanie szkoleniowe skierowane do przedstawicieli lokalnych organizacji pozarządowych i podmiotów ekonomii społecznej dotyczące przeszkolenia z obsługi Systemu Witkac.pl służącego do przeprowadzania otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych.
zdjecie-budynek-zielone-1565257867
Od bieżącego roku otwarte konkursy ofert będą ogłaszane we wspomnianym Systemie Witkac.pl i za jego też pośrednictwem będzie odbywało się składanie ofert na realizację zadań publicznych oraz składanie sprawozdań po zakończeniu realizacji zadań.
Prezentację Systemu podczas spotkania szkoleniowego zaplanowano na dzień 4 września 2019 r. w godzinach 16.00 - 18.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego przy ul. Pabianickiej 17/19 (w przypadku dużego zainteresowania miejsce spotkania może ulec zmianie).
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu proszone są o dokonanie zgłoszenia do 30 sierpnia na adres mailowy: mselerowicz@powiat-belchatowski.pl lub pod nr tel. (44) 733-65-32.

Monika Selerowicz
Pełnomocnik starosty ds.współpracy z organizacjami pozarządowymi