Sobota 27 kwietnia 2024

Sprawdź się na strzelnicy

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie zaprasza do udziału w Zawodach Strzeleckich o Puchar Starosty Bełchatowskiego z okazji Dnia Patrona Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie Generała Ludwika Czyżewskiego.
glowne
Zawody odbędą się w sobotę, 07 października o godz. 13.00 w Strzelnicy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3. Zgłoszenia prosimy przesłać na adres mailowy: bogacka.j@gazeta.pl. do dnia 05.10.2017r. liczba miejsc ograniczona - liczy się kolejność zgłoszeń. Jednocześnie szkoła zaprasza mieszkańców powiatu do nieodpłatnego korzystania ze Strzelnicy w dniu 07.10.2017 r. od godziny 11.00.

Regulamin zawodów strzeleckich

Cel zawodów:
- popularyzacja strzelectwa sportowego
- wyłonienie najlepszych zawodników
- popularyzacja strzelectwa sportowego wśród mieszkańców Bełchatowa i okolic
- integracja zawodników

Organizator:
- Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
- Grupa Rekonstrukcji Historycznej Infanterie – Regiment 73
- ZSP Nr 3 w Bełchatowie

Termin i miejsce zawodów:
- 7 października 2017 r. (sobota) strzelnica w ZSP Nr 3w Bełchatowie, ul. Czpliniecka 96
Program zawodów:
- karabin pneumatyczny – 10 strzałów + 5 próbnych

Uczestnicy:
- wszystkie osoby chętne, które zgłoszą chęć uczestnictwa w zawodach do 5 października, liczba osób ograniczona (max. 30 osób)

Klasyfikacja:
- indywidualna – kobiety i mężczyźni razem

Nagrody:
- puchary
- nagrody rzeczowe

Zakończenie zawodów z wręczeniem nagród ok. godz. 16.30.

Zgłoszenia:
- do 5 października 2017 r.

Koszty uczestnictwa:
- darmowe

Sprawy różne:
- w zawodach obowiązują przepisy PZSS, regulamin strzelnicy oraz powyższy regulamin
- wiatrówki, tarcze i śrut zapewnia Organizator
- w przypadku remisu rozegrana zostanie dogrywka – 5 strzałów
- każdy zawodnik przed przystąpieniem do zawodów może oddać 5 próbnych strzałów do tarczy
- w konkurencji karabin pneumatyczny zawodnik oddaje 10 strzałów w nielimitowanym czasie do jednej tarczy
- w zawodach każdy zawodnik może brać udział tylko jeden raz

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany treści tego regulaminu oraz jego interpretacji.
Krzysztof Borowski
Rzecznik prasowy