• W związku z problemami technicznymi dostawcy usług telefonicznych dla starostwa uruchomione zostały nowe numery tel. do urzędu: 508252849,  603636766. Za utrudnienia przepraszamy. . ∗
Wtorek 19 czerwca 2018

Sukces absolwenta naszego "Energetyka"

Tomasz Przerywacz, absolwent Technikum Energetycznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych numer 3 w Bełchatowie, zajął III miejsce w II etapie finałowym XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Dyplom i Nagrodę Prezesa Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich.
Tomasz Przerywacz zajął III miejsce w specjalności technik elektronik. Celem konkursu jest promowanie najlepszych uczniów oraz szkół zawodowych w środowisku szkolnym, technicznym, uczelniach oraz w społeczeństwie. Istotą konkursu jest uwzględnienie i porównanie osiągniętych wyników nauczania w szkole z wynikami egzaminów zewnętrznych maturalnych, egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe z różnymi formami konkursów, olimpiad, turniejów, zarówno regionalnych, jak i ogólnopolskich. Konkurs jest adresowany do uczniów i absolwentów średnich szkół zawodowych, ponadgimnazjalnych i pomaturalnych o kierunku mechanicznym i kierunkach pokrewnych.
Krzysztof Borowski
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie