Poniedziałek 20 maja 2019

Turniej piłki nożnej siedmiolatków w niedzielę, 3 marca

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 7 =
W niedzielę, 3 marca, odbędzie się I Halowy Turniej Piłki Nożnej "PGE Bełchatów CUP 2019" dla dzieci z rocznika 2012 i młodszych pod patronatem Dariusza Kubiaka, posła na sejm RP.
zdjęcie
Będzie to ostatni z cyklu zimowych turniejów pn. "PGE Bełchatów CUP" a jednocześnie debiutem najmłodszego rocznika, w tym jego trenera Mikołaja Grzelaka, jednocześnie obrońcy pierwszej drużyny PGE GKS Bełchatów.

W turnieju weźmie udział 10 drużyn, które wystawią łącznie 14 zespołów. Zostaną one podzielone na dwie grupy „A” oraz „B” po 7 zespołów.

Rozgrywany w hali widowiskowo-sportowej przy ul. 1 Maja turniej rozpocznie się o godzinie 8:45 (przyjazd drużyn, odprawa trenerów) natomiast pierwsze mecze rozpoczną się o godzinie 9:00. Uroczyste zakończenie wraz z wręczeniem upominków odbędzie się około godziny 14:15.

System rozgrywek: mecze rozgrywane będą w systemie każdy z każdym w grupie. Mecz trwa 10 minut. Klasyfikacje nie będą prowadzone. W tym wieku liczy się przede wszystkim dobra zabawa!

Drużyny, które wezmą udział:

1. GKS Bełchatów I
2. GKS Bełchatów II
3. Legionovia Legionowo I
4. Legionovia Legionowo II
5. AP Soccer I
6. AP Soccer II
7. Football Academy I
8. Football Academy II
9. UKS Hattrick
10. PKS Polonia Piotrków Trybunalski
11. Omega Kleszczów
12. ESBank RAP Radomsko
13. UMKS Korab Łask
14. UKS Concordia Piotrków TrybunalskiSponsorami turnieju są: INS-MAR, SEKO Budownictwo Energooszczędne, RACH-DENT, TEB Edukacja, SemperTrans, Grawer studio.pl
 
Michał Antczak
Rzecznik Prasowy
GKS "Bełchatów" S.A.
← powrót