Sobota 27 kwietnia 2024

Tyle słońca w całym mieście

Ponadczasowe piosenki Anny Jantar w wykonaniu młodych artystów z naszego powiatu stworzyły wyjątkową ucztę, którą uczestnicy  koncertu w OSP Grocholice długo będą pamiętać.
główne
Ponad dwadziescia solistek przy akompaniamencie Mateusza Olszewskiego wykonało najpiękniejsze utwory Anny Jantar. "Najtrudniejszy pierwszy krok", "Staruszek świat", "Radość najpiękniejszych lat" czy "Tyle słońca w całym mieście" - te szlagiery znają wszyscy, którzy wiedzą, kim była dama polskiej piosenki lat 70' Anna Jantar. Sala  w grocholickiej OSP wypełniona była po brzegi. Publiczność usłyszała  pełne czaru piosenki.
Koncert współfinansowany był ze środków Powiatu Bełchatowskiego. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Grocholice Łączymy Pokolenia.