Czwartek 18 lipca 2019

W sobotę mecz PGE GKS Bełchatów z Rozwojem

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 8 =
Po dwóch zwycięstwach z rzędu drużyna PGE GKS Bełchatów już w najbliższą sobotę powalczy o kolejny komplet punktów. Rywalem "Brunatnych" będzie znajdujący się w strefie spadkowej Rozwój Katowice. Dla bełchatowian będzie to okazja do odniesienia czwartej wygranej na własnym boisku i doszlusowania do czołówki 2 ligi.
zdjęcie
Pojedynek z ekipą z Górnego Śląska rozpocznie się na stadionie przy ul. Sportowej 8 września o godz. 18:00. Sprzedaż biletów na to spotkanie rozpocznie się w Punkcie Obsługi Kibica w piątek 7 września o godz. 14. Wejściówki na rywalizację GKS z Rozwojem będzie można kupować na trybuny: wschodnią (sektory od A1 do A4), zachodnią (C1 – C8) i północną (D4, D6, D11 i D12).
 
Do dyspozycji posiadaczy kart SuperVIP i VIP będzie trybuna honorowa przy budynku klubowym oraz sektor D5. Najmłodszych kibiców klub zaprasza do Sektora Rodzinnego (D11). Ceny wejściówek w zależności od trybuny, rodzaju bądź posiadania Karty Kibica są dostępne w cenach od 1 do 20 zł. Ważny jest fakt, że biletu nie trzeba kupować osobiście. Może to zrobić ktoś za Was podając imię i nazwisko, PESEL oraz wybrane miejsce na stadionie. Niezbędne jest tylko posiadanie Karty Kibica.
 
Harmonogram otwarcia Punktu Obsługi Kibica (trybuna południowa stadionu od ul. 1 Maja), w którym można nabywać bilety:

7.09. w godz. 14 - 18
8.09. (mecz) w godz. 14 - 19:30
 
W dniu meczowym od godz. 16 otwarte będą także trzy kasy stadionowe.
 
Ceny biletów (trybuny C i D):
 
Bilety z Kartą Kibica:  15 zł – normalny, 10 zł – ulgowy 1 zł – dziecięcy
 
Bilety bez Karty Kibica: 20 zł – normalny, 15 zł – ulgowy, 5 zł – dziecięcy

Karta Kibica kosztuje 5 zł
 
 
Michał Antczak
Rzecznik Prasowy
GKS "Bełchatów" S.A.
← powrót