Piątek 26 kwietnia 2024

Wakacje rowerowo

„Rajd Rowerowy dla Pań” już 6 lipca. Trasa będzie liczyć 25 km.
rajd glowne
Wakacje się rozpoczęły, pogoda piękna, warto więc zamienić samochody na rowery i ruszyć na wycieczkę. Miłośnicy jednośladów mogą skorzystać z propozycji rajdów rowerowych, które organizuje Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie we współpracy z Załogą Rowerową Zgrzyt. Tym razem trasa liczyć będzie 25 km, start o godzinie 13.00 z hali PCS na ulicy Czaplinieckiej, trasa prowadzić będzie przez:Bełchatów – Biały Ług- Wierzchy Kluckie- Wierzchy Parzeńskie- Lesisko, Emilin, Domiechowice- Bełchatów.
Hasło przewodnie ”Rajd rowerowy dla Pań” ale jeśli i Panowie skorzystają z tej propozycji to nikt się nie obrazi….Jedną z atrakcji rajdu będzie ognisko.
Marzena Rogut-Chrząszcz
Zespół ds. Promocji