Piątek 26 kwietnia 2024

Wakacje w ekologicznym powiecie

Konkursy, wycieczki ekologiczne, porady dietetyka. Tylko w ciągu pierwszego półrocza ponad dziewięć i pół tysiąca osób uczestniczyło w działaniach pod hasłem edukacji ekologicznej organizowanych przez bełchatowskie starostwo. Jedną z takich propozycji są „Kwitnące wakacje”. W trakcie dwóch lipcowych tygodni uczniowie szkół z terenu powiatu będą gośćmi szkółki leśnej w Borowinach. Akcja właśnie się rozpoczęła.

Zobacz film!

Zespół ds. Promocji