Piątek 26 kwietnia 2024

Wakacje z PCS

Rozpoczęły się wakacje w Powiatowym Centrum Sportu. Korzysta z nich 106 dzieci. Przygotowano dla nich moc atrakcji.
glowne
W uroczystym rozpoczęciu wakacji w obiekcie Powiatowego Centrum Sportu wzięła udział Dorota Pędziwiatr starosta bełchatowski i Jacek Bakalarczyk wicestarosta powiatu. Pierwszy turnus rozpoczęło 106 dzieci. Uczestników podzielono na sześć grup.
Bogaty program, zajęcia sportowe, basen, gry, konkursy to jedne z atrakcji na jakie mogą liczyć uczestnicy wakacji w Powiatowym Centrum Sportu. PSC przygotował ofertę dla dzieci w wieku 7-13 lat. W ofercie dostępna jest usługa 4 - godzinna bez obiadu lub 6- godzinna z obiadem.
Marzena Rogut-Chrząszcz
Zespół ds.Promocji