Piątek 26 kwietnia 2024

Wartościowy tablet dla szczęśliwego przedsiębiorcy

II Forum Gospodarcze Powiatu Bełchatowskiego coraz bliżej (6-7 kwietnia). Na uczestników tego wydarzenia, czyli przedsiębiorców, czeka także dodatkowa atrakcja. Jest nią tablet o wartości 1500 zł. W losowaniu tej nagrody może wziąć udział każdy, kto się zarejestruje.
glowne
Przygotowania do II Forum Gospodarczego Powiatu Bełchatowskiego sięgają zenitu. Jeszcze tylko kilka dni potrwa rejestracja uczestników. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Na forum złożą się wykłady, prezentacje i dyskusje. Ich tematyka jest różnorodna i z pewnością przydatna w prowadzeniu działalności gospodarczej, bez względu na branżę. Mowa będzie m.in. o możliwościach uzyskania wsparcia finansowego na biznes, o oszustwach i wyłudzeniach stosowanych przy pomocy Internetu, o możliwościach współpracy z bełchatowską kopalnią i inwestorami państwowymi. Trzy wystąpienia związane są z zagadnieniami rozwoju osobistego, motywacją do pracy, umiejętnościami menadżerskimi. Wśród prelegentów są eksperci i praktycy, doświadczeni funkcjonariusze policji, trenerzy personalni. Udział w forum to okazja do zdobycia wiedzy, informacji, nawiązania kontaktów. Czterdzieści podmiotów zaprezentuje się na stoiskach promocyjnych, otwartych dla zwiedzających 6 kwietnia od godz. 10 do godz. 18.

Dodatkową atrakcją będzie losowanie wśród uczestników markowego tabletu. Warunkiem jest zarejestrowanie się poprzez formularz on-line na stronie internetowej starostwa, potwierdzenie swojego udziału w dniu inaugurującym wydarzenie (6 kwietnia) i przekazanie imiennej wizytówki oraz obecność podczas losowania.

Organizatorem II Forum Gospodarczego Powiatu Bełchatowskiego jest samorząd Powiatu Bełchatowskiego. Zbigniew Rau, Wojewoda Łódzki, objął tę inicjatywę patronatem honorowym. Współorganizatorem jest Regionalna Izba Gospodarcza w Bełchatowie, natomiast partnerem strategicznym PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.. W gronie partnerów forum są ponadto: Ministerstwo Rozwoju, Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów, Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie, Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Mostostal Kraków S.A., Klinika WOLMED. Patroni medialni: DOLSAT, Dziennik Łódzki.

Więcej o II FGPB w zakładce Gospodarka.