Sobota 27 kwietnia 2024

Ważne dla osób z Adamowa i Józefowa

Starosta Bełchatowski informuje, że w Dzienniku Urzędowym Województwa Łódzkiego z dnia 28 listopada 2019 r., poz. 6319 ukazała się Informacja STAROSTY BEŁCHATOWSKIEGO, w sprawie danych ujawnionych w projekcie operatu opisowo – kartograficznego opracowanego w ramach modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla obrębów: ADAMÓW i JÓZEFÓW, gminy BEŁCHATÓW, powiat bełchatowski, woj. łódzkie .
mapa
Każdy, czyjego interesu prawnego dotyczą dane zawarte w w/w operacie ewidencji gruntów i budynków, może w terminie 30 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Łódzkiego niniejszej informacji, zgłaszać zarzuty do tych danych .

Małgorzata Piotrowska
Geodeta Powiatowy