Komunikat
  • W związku z problemami technicznymi dostawcy usług telefonicznych dla starostwa uruchomione zostały nowe numery tel. do urzędu: 508252849,  603636766. Za utrudnienia przepraszamy. . ∗
Sobota 20 paździenika 2018

Wędkowanie bez barier

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 5 =
Taaaka ryba, którą złowiono podczas zawodów wędkarskich osób niepełnosprawnych, to płoć, która ważyła 90 gramów. Mimo, że największa w tej rywalizacji zdobycz była - obiektywnie ujmując- skromnych rozmiarów, nie wyniki sportowe były najważniejsze. Liczyła się integracja środowiska osób niepełnosprawnych, czas spędzony na świeżym powietrzu w otoczeniu zbiornika "Wawrzkowizna", wspólna zabawa. Turniejowi patronował Waldemar Wyczachowski, starosta bełchatowski. 
zdjęcie
W Spławikowych Mistrzostwach Osób Niepełnosprawnych i Spławikowych Zawodach Sekcji Osób Niepełnosprawnych i Narządów Ruchu przy Kole nr 12 w Piotrkowie Tryb., które zorganizowano na zbiorniku „Wawrzkowizna”, zmierzyło się dziewięć osób. Najmłodszy zawodnik, Kacper Korpas, miał zaledwie 7 lat, co zostało docenione pucharem i nagrodą. Główne trofeum zawodów stało się natomiast własnością Ryszarda Formy, który z liczbą punktów 130 zajął pierwsze miejsce. To on także złowił największą płoć. Po 5 punktów „uwędkowali” Robert Banaszczyk i Robert Fałek, zajmując tym samym równorzędne drugie miejsca.

Starosta bełchatowski ufundował wędkarzom statuetki i upominki o łącznej wartości 500 zł.
Zespół ds.Promocji
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
← powrót