Sobota 27 kwietnia 2024

Wnioski do 31 stycznia

Powiat Bełchatowski zaprasza do składania wniosków o dofinansowanie w obszarach B, C, D, F, G „Programu wyrównywania różnic między regionami III” Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na rok 2021.
shopper-wheelchair
Kompletne wnioski o dofinansowanie projektów dla wnioskodawców z terenu Powiatu Bełchatowskiego w obszarach B, C, D, F, G programu składać należy w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bełchatowie, ul. Pabianicka 17/19 (biuro podawcze) w terminie do 31 stycznia 2021 roku.

Procedury realizacji „Programu wyrównywania różnic między regionami III” wraz z treścią programu i załącznikami znajdują się na stronie internetowej:

Zespół ds. Strategii i Rozwoju Powiatu