Piątek 26 kwietnia 2024

„Wsparcie dla firm z województwa łódzkiego”

Przedsiębiorcy z  Powiatu Bełchatowskiego uczestniczyli w bezpłatnym spotkaniu podczas którego poznali m.in. ofertę dotacji, pożyczek, bonów rozwojowych, funduszy UE dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego, którą przestawili przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego i Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi. Każdy uczestnik otrzymał materiały, które były prezentowane podczas wydarzenia.  Spotkanie odbyło się w Centrum Kształcenia Zawodowego w Bełchatowie w ramach "Wakacyjnych spotkań dla przedsiębiorców".
główne