Piątek 26 kwietnia 2024

Z "Nitką" do szczęśliwszego życia

Bezpłatne dla mieszkańców warsztaty z rozwoju osobistego proponuje Fundacja Rozwoju "Nitka". Cykl sześciu kilkugodzinnych spotkań rozpocznie się w czerwcu. Inicjatywę wspiera finansowo budżet powiatu.
nitka glowne
Na projekt fundacji składają się zajęcia, najogólniej mówiąc, z rozwoju osobistego. Pomogą one uczestnikom lepiej poznać samych siebie, swoje potrzeby i pragnienia, lepiej zorganizować czas i znaleźć drogę do spełnionego, szczęśliwego życia. Na warsztaty należy wcześniej się zapisać pod numerem tel. 512 529 004 lub przez email: biuro@fundacjanitka.pl. Na spotkania zapraszamy do MCK Gwarek, os. Dolnośląskie 203B w Bełchatowie.