Piątek 26 kwietnia 2024

Zajęcia sportowe na Orliku z Animatorem

Wniosek Powiatu Bełchatowskiego o dofinansowanie kosztów zatrudnienia w ramach programu „Animator Moje Boisko - Orlik 2012” został zakwalifikowany do dofinansowania przez Zarząd Główny Szkolnego Związku Sportowego.

Informujemy, że wniosek Powiatu Bełchatowskiego o dofinansowanie kosztów zatrudnienia w ramach programu „Animator Moje Boisko- ORLIK 2012” został zakwalifikowany do dofinansowania przez Zarząd Główny Szkolnego Związku Sportowego.

Projekt „Animator Moje Boisko- ORLIK 2012” polega na udziale finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki w pokryciu kosztów zatrudnienia „Animatorów”, czyli osób inicjujących, organizujących oraz prowadzących systematyczne zajęcia i imprezy sportowe na obiektach powstałych w ramach rządowego programu inwestycyjnego „Moje Boisko- ORLIK 2012”.

Przypominamy, że Powiat Bełchatowski wnioskował o zatrudnienie dwóch animatorów, którzy na obiekcie przy ul. Czaplinieckiej 72 będą w okresie od marca do listopada 2013 roku prowadzić zajęcia sportowe.

Dla każdego Animatora MSiT przyznało środki finansowe, które przeznaczone będą na pokrycie całkowitych kosztów ich zatrudnienia, co stanowi II część wynagrodzenia (I część -  w wysokości co najmniej równorzędnej dotacji z MSiT, zapewnia powiat).

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach sportowych wszystkich mieszkańców Powiatu Bełchatowskiego.

Aleksandra Kałużna, Wydział Promocji i Rozwoju Powiatu Starostwa Powiatowego w Bełchatowie