Komunikat
  • W związku z problemami technicznymi dostawcy usług telefonicznych dla starostwa uruchomione zostały nowe numery tel. do urzędu: 508252849,  603636766. Za utrudnienia przepraszamy. . ∗
Sobota 20 paździenika 2018

Zapisy na wyjątkowy turniej piłki nożnej

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 4 =
Księża Sercanie z Parafii NMP Matki Kościoła i św. Barbary w Bełchatowie organizują po raz piąty turniej piłkarski „Strzel gola dla Karola". Mogą wziąć w nim udział dzieci i młodzież do lat 26. Amatorskie drużyny osiedlowe, podwórkowe czy szkolne już mogą się zgłaszać. Rozgrywki odbędą się w sobotę, 25 listopada.
zdjęcie
Papież Jan Paweł II powiedział kiedyś, że sport ma ogromne znaczenie, ponieważ może sprzyjać upowszechnianiu wśród młodych ważnych wartości, takich jak lojalność, przyjaźń, wspólnota, solidarność. Karol Wojtyła sam też interesował się sportem i grał w piłkę. Postać i nauki wielkiego Polaka stały się ideą dla przedsięwzięcia bełchatowskich sercanów, którzy pragną popularyzować ponadczasowe wartości zachęcając młodych ludzi do aktywności sportowej. Tegoroczny turniej „Strzel gola dla Karola” ma już piątą odsłonę. Waldemar Wyczachowski, starosta bełchatowski, patronuje temu wydarzeniu. Zapisy już trwają, lista zostanie zamknięta 19 listopada (szczegóły na plakacie i tutaj) .
← powrót