Piątek 26 kwietnia 2024

Informacja o ofercie zadania publicznego: „Współorganizacja obchodów rocznicy Zbrodni Katyńskiej"

Zarząd Powiatu informuje, że w dniu 17.03.2023 r. wpłynęła do Starostwa Powiatowego w Bełchatowie oferta Związku Strzeleckiego „Strzelec” Józefa Piłsudskiego Jednostki Strzeleckiej 1001 im. gen. dyw. Janusza Głuchowskiego z/s w Bełchatowie na realizację zadania publicznego z zakresu podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej, pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej pn.: „Współorganizacja obchodów rocznicy Zbrodni Katyńskiej”. Wnioskowana kwota na realizację zadania to 1.900,00 zł. W terminie 7 dni od podania do publicznej wiadomości ogłoszenia o złożeniu oferty, można zgłaszać swoje uwagi dotyczące przedmiotowej oferty. Szczegóły w załączeniu.

formularz uwag (pdf) 0.16mb (Pobrań: 26)
oferta (pdf) 1.53mb (Pobrań: 36)
ogłoszenie (pdf) 0.36mb (Pobrań: 30)