Poniedziałek 29 kwietnia 2024

Ogłoszenie o nieruchomości do oddania w użyczenie

Zarząd Powiatu w Bełchatowie informuje, że w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bełchatowie przy ul. Pabianickiej 17/19, od dnia 31.05.2023 r. na tablicy ogłoszeń wywieszony jest wykaz nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Bełchatowskiego przeznaczonej do oddania w użyczenie w trybie bezprzetargowym.
Wykaz dotyczy nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w województwie łódzkim, w powiecie bełchatowskim, jednostce ewidencyjnej Rusiec – gmina, w obrębie Dąbrowa Rusiecka, oznaczonej jako działka nr 780. Szczegóły w załączniku.