Wtorek 30 kwietnia 2024

Ogłoszenie o zamiarze wszczęcia postępowania

Ogłoszenie o zamiarze wszczęcia postępowania w sprawie ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym z dnia 25 sierpnia położonych w obrębie Korablew, gmina Rusiec, oznaczonych według operatu ewidencji gruntów i budynków jako działki: nr 541 o pow. 0,6408 ha będąca we władaniu samoistnym i nr 549 o pow. 0,5458 ha będąca we władaniu samoistnym w celu przeprowadzenia przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie Oddział Zakład Gazowniczy w Łodzi inwestycji liniowej polegającej na wybudowaniu gazociągu średniego ciśnienia DN PE160 w relacji Szczerców- Rusiec- Kiełczygłów.
Ogłszenie- dz. nr 541, 549 (pdf) 0.05mb (Pobrań: 25)