Czwartek 16 maja 2024

I Powiatowy Marsz Nordic Walking

Łączenie wiedzy i świadomości ekologicznej z działaniami sportowymi oraz propagowanie aktywnych form wypoczynku i zdrowego trybu życia. Wszystko to podczas I Powiatowego Marszu "z kijkami" organizowanego przez Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa bełchatowskiego starostwa.
(Kliknij, żeby powiększyć).

06 września odbędzie się I Powiatowy Marsz „Nordic Walking” organizowany przez Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa bełchatowskiego starostwa.

- Kontynuujemy nasze działania proekologiczne, po rowerach i powiatowych trasach rowerowych, które promowaliśmy miesiąc temu, nadeszła kolej na marsz nordic walking – mówi Jolanta Pawlikowska, naczelnik wydziału ochrony środowiska, rolnictwa i leśnictwa starostwa. - W trosce o zdrowie i dobra kondycję fizyczną naszych mieszkańców zapraszamy ich do wzięcia udziału w organizowanym przez nas marszu, podczas którego wspólnie z instruktorami poznamy tajniki prawidłowego „chodzenia z kijkami.” Dla osób, które nie dysponują kijkami, mamy 400 par, warunkiem ich otrzymania w dniu marszu jest wypełnienie zgłoszenia i dostarczenie go do starostwa osobiście lub drogą mejlową. Oczywiście zapraszamy również osoby, które kijki posiadają do grupowego marszu w ciekawym terenie.

Szczegóły dotyczące otrzymania kijków i udziału w marszu znajdują się w regulaminie.

Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa